Concluziile zilei – emisiunea Mireasa 27.02.2023


– Deși nu plac personajul, totusi sunt de acord cu Alex cand spune ca Irina și Denisa au venit pe aici ca sa fie vedete, cand spune ca e vorba de neseriozitate la Ionuț cu Andreea și cand spune ca Roberto nu trebuia sa fie în cursa de eliminare. Exact asta cred si eu.

– Sărutul dintre Dani și Daiana a transmis emoție, se vede ca sunt îndrăgostiți și cred ca ei, alături de Cătălina și Vlad, sunt cuplurile cele mai reale. La Hatice și Mihai s-ar putea sa fie și acolo realitate, însă se bazează mult pe atracția fizică și nu știu dacă dincolo de atracție exista ceva profund. Au discuții superficiale și totul e numai atingere. La petrecere ei nu știu altceva decât sa se frece unul de altul, sa se pipăie, etc

– Cătălina cred ca e cea mai norocoasă fata. Are un iubit cu o meserie ideala pentru o femeie, are un caracter frumos și e foarte înțelegător. Nici ca se putea sa nimerească mai bine. A machiat-o superb și șocul ei a fost din cauza ca nu e obișnuită, ea e mai ștearsă de obicei.

– Sărutul dintre Irina și Bogdan nu a transmis nimic. Am mai vazut-o procedand asa și nu m-ar mira daca s-ar saruta peste câteva zile cu altul. E in natura ei.

– E normal sa-si puna semne de intrebare Denisa avand in vedere prin ce a trecut pana acum in emisiune. A iesit pierzatoare din toate cunoasterile in care a intrat. Mi se par justificate gandurile ei si reticenta in a se apropia de Roberto. Din punct de vedere fizic s-ar potrivi, sunt de gabarit asemanator, zici ca sunt facuti unul pentru celalalt. Sper ca Roberto sa faca pasi spre ea fiindca o place cu adevarat si nu pentru ca se plictiseste pe acolo sau pentru ca e in cursa de eliminare.

– Ionuț e fiert de teama sa nu iasa din competitie si nu care cumva sa i-o fure Alex pe Andreea. Face pe barbatul sigur pe el, insa e mort de frica lui Alex, altfel nu ar vorbi mai mereu despre subiectul asta. Mi-a placut cum a vorbit Dani cu el, practic i-a deschis mintea la niste aspecte la care Ionut nu s-a gandit pana acum.

– In 90% din conversație Mihai i-a cerut lui Hatice sa-l valideze și sa-l laude ce comoară de bărbat e el, iar in restul de 10% i-a spus ca sărută bine și ca ar vrea sa nu fie camere. Va dati seama ce relatie serioasa si profunda au, mai ales din punctul lui de vedere. In acelasi timp, nu vad potrivite gesturile de timida ale lui Hatice, parca ii e rusine si se fastaceste cand o intreaba Simona cate ceva sau cand trebuie sa vorbeasca despre relatia ei. Exact ca o pustoaica de 16 ani la prima ei dragoste. La ce trecut are ea si prin ce medii a umblat, sa faca aici pe inocenta si timida e destul de deplasat.

– Legat de Simona si de situatia ei dificila de la locul de munca, nu prea mai e nimic de discutat atat timp cat exista o decizie definitiva a instantei prin care ea a fost exonerata de acele acuzatii si i s-a anulat arestul la domiciliu. Practic e caz inchis. In fazele de cercetare mai exista situatii in care se emit mandate de arestare pentru toti cei suspecti, insa ulterior situatiile se lamuresc.

Publicitate
Acest articol a fost publicat în Uncategorized și etichetat , , , , , , , , , , , , , , , . Pune un semn de carte cu legătura permanentă.

Lasă un comentariu

Completează mai jos detaliile cerute sau dă clic pe un icon pentru a te autentifica:

Logo WordPress.com

Comentezi folosind contul tău WordPress.com. Dezautentificare /  Schimbă )

Poză Twitter

Comentezi folosind contul tău Twitter. Dezautentificare /  Schimbă )

Fotografie Facebook

Comentezi folosind contul tău Facebook. Dezautentificare /  Schimbă )

Conectare la %s

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.